راهنمای طراحی بگ هاوس ( بخش اول)

راهنمای طراحی بگ هاوس ( بخش اول)

چگونه اندازه بگ هاوس را به دست آوریم؟؟ چه تعداد فیلتر نیاز داریم؟ اندازه فیلترها چه اندازه باشد؟ فن با چه توان و CFM نیاز داریم؟
همه و همه برای ساخت و طراحی یک مجموعه بگ هاوس مورد نیاز هستند. 

زمانی که به فکر گذاشتن یک مجموعه غبارگیر برای شرکتتان هستید باید پارامترهایی را از قبل برای پیمان کارتان تعیین کنید که مستلزم دانش پایه ای در ساخت غبارگیست ها. 

خواه مهندس باشید خواه کارفرمای یک شرکت که به غبارگیر نیاز دارد این مقاله می تواند به شما کمک کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. 

چرا باید اندازه بگ هاوستان را برآورد کنید؟ 

غبارگیرهای صنعتی چه بخشی از فرآیند تولید باشند، چه برای جذب غبار سمی از محیط و یا غبار ارزشمند باید تقریبا با بالاترین بازده کار کنند. در حالی که تعمیر و نگهداری غبارگیرها نقش بسیار مهمی در کارکرد صحیح آن ها دارد اما از ابتدا باید طراحی و مهندسی منطقی برای غبارگیر انجام شده باشد. 

اندازه بگ هاوس ها برای صنایع متفاوت، پارامترهای متفاوتی را طلب میکند که از طرف سازمان محیط زیست و بهداشت ابلاغ شده است اما بسیاری از شرکت ها برای کاهش هزینه ها از سایزهای کوچکتر بهره میگیرند. 
ما به عنوان یک شرکت متخصص در زمینه غبارگیرهای صنعتی چنین پیشنهادهایی برای ساخت را نپذیرفته و نمی پذیریم چرا که در نهایت موجب اتلاف هزینه کارفرما خواهد شد. 
غبارگیر با سایز یا طراجی نامناسب موجب عدم کارایی خواهد شد و لذا شرکت کارفرما نمی تواند استاندارد های زیست محیطی مورد نظر را بگیرد. 

تجربه به ما ثابت کرده که کارفرماهای تحصیل کرده بهترین مشتریان هستند ! چرا که به راحتی میتوان در مورد پارامترهای فنی و مهندسی بگ هاوس با آن ها صحبت کرد و راهکار داد و چه بسا خود آن ها پیشنهادی اولیه برای ساخت و طراحی داشته باشند که می تواند مبنای طرح اولیه ما برای بررسی باشد. نظرات

نظر دهید

لطفا نظرات خود را بیان کنید.